Výcvikové kurzy pro veřejnost


Chcete svého psího kamaráda naučit základním povelům? Chůzi na vodítku, přivolání, bezproblémové míjení psů a podobně? Několikrát ročně pro Vás pořádáme kurz základního výcviku. Kurz se skládá z deseti lekcí a stojí 1.000,- Kč. Na věku psa nezáleží, ale platí - čím dříve, tím lépe. Pokud to Vám i vašemu pejskovi půjde a bude se Vám u nás líbit, můžete vstoupit do klubu jako člen a cvičit dále, případně i skládat zkoušky z výkonu.

Bližší informace buď osobně na cvičišti každou sobotu nebo na tel. 724 88 11 11, pvapenik@gmail.com nebo tel. 724 160 467 psenickovah@seznam.cz nebo

Informace pro zájemce o kurz


Upozornění pro nové zájemce o kurz. Je potřeba se podrobit vládnímu nařízení týkající se covidu, platném v době zahájení kurzu. Je nutné počítat s tím, že úvodní lekce kurzu se koná na učebně, tedy v uzavřeném prostoru.

NOVINKA


Pokračovací kurz poslušnosti, určený pro frekventanty kurzu základní poslušnosti. 5 lekcí za 500,-Kč od 20 listopadu. Bližší informace na tel. 724 88 11 11.


POZOR: Nový kurz poslušnosti bude zahájen 15. 4. 2023 v 15:00 na cvičišti ZKO Lovosice. Přihlásit se můžete zasláním sms zprávy na číslo 724 88 11 11. Je důležité, aby se zobrazilo tel. číslo odesílatele zprávy pro případnou další komunikaci.


Kdy: Každý víkend. Přesný den a dobu oznámí lektor kurzu při zahájení kurzu.

Hlavní lektor kurzu: Pavel Vápeník

S obsahem kurzu se prosím seznamte zde

A některé užitečné rady najdete zde

Přihlášku do kurzu včetně pravidel si stáhněte zde.
Přihlášku neposílejte, ale přineste si jí vyplněnou na první lekci. Přihlaste se telefonicky, mailem nebo sms. Přijetí Vám bude následně potvrzeno.


Níže se seznamte s tím, co s sebou na první lekci „psí školy“?

* psa vyvenčeného a nenakrmeného,
* vhodné pamlsky pro psa (pamlsek je to co má pes rád a je schopen to rychle pozřít, tj. ne granule, kterými je běžně krmen a ne nic co musí žvýkat apod.),
* pevné vodítko a obojek (vodítko cca 120 cm délka s dobrou karabinou),
* obojek podle povahy psa, měl by jít nastavit na stahování, aby se pes nevyvlékl a neutekl,
* pokud pes není vyložený rváč, náhubek není potřeba,
* očkovací průkaz,
* vyplněnou přihlášku
* 1000,-Kč na zaplacení kurzu,
* psací potřeby - tužku a papír,
* chuť a odhodlání něco se se psem naučit (to by nemělo vyprchat po prvních neúspěšných pokusech),
* vhodnou obuv a oblečení,
* delší cca 10 m dlouhou šňůru s dobrou karabinou,
* vhodnou hračku pro psa, případně jeho vlastní misku na napití (panička si může koupit občerstvení v místní kantýně nebo na vedlejší benzínové pumpě).
pes

Dotazník spokojenosti

Abychom mohli kvalitu kurzu pro začínající kynology neustále zlepšovat, neobejdeme se bez zpětné vazby, proto budeme rádi, pokud věnujete pár minut vyplnění krátkého dotazníku.

1) Na kolik % splnil kurz Vaše očekávání.

TOPlist